Joydivision Soft Tampons normal 1 ks

normal

• Velmi jemný
    • Vůbec o něm nevím když ho mám
    • Žádné

Kvalitní soft tampon, díky němu mám pohodlnější své dny, nemám takové bolesti, absorpce je překvapivě skvělá a je vhodný i do bazénu apod.. ⭐

• vůbec ho necítím, netlačí mě
    • když ho používám, netlačí mě břicho
    • je tak pohodlný, že jsem ho málem zapomněla vyndat :D

Vybrala jsem si ho kvůli naplánovanému romantickému víkendu, který mi překazila menstruace. Ze začátku jsem se trochu bála a byla jsem skeptická, ale slečna mi vše vysvětlila. První vyndavání mi dalo trochu zabrat, šlo to, ale neměla jsem správný úchop, ale pak to už bylo v pohodě. Používám je už i ke klasické menstruaci, nejen ke styku, jsou moc příjemné.

• Proti normálním tamponům ho necítím
    • Perfektní pro milostné hrátky během dnů
    • Hůř se vyjímá

Počet kusů
1 ks
Typ
normal

Diskrétní jemný tampón bez šnůrky vám dá maximální svobodu během menstruace. Je vhodný pro všechny aktivity, u vody si nemusíte hlídat, zda vám z plavek nevyleze šňůrka, můžete se milovat bez omezení a díky ergonomickému tvaru a jemnému materiálu ho neucítíte ani při silné menstruaci. Ačkoliv má velkou absorpci, váží pouhé dva gramy a ani při maximálním nasáknutí se nezvětší a nepřilepí na sliznici. Vhodný pro používání během celého cyklu.

Soft-Tampon je gynekologicky testován, je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a splňuje přísné normy. Neobsahuje latex.

Tampón je určen pro jednorázové použití. Pokud ho ale chcete používat opakovaně, pořádně ho umyjte a nechte uschnout.

Jak tampón vyndám?

Jednoduše! Na spodní straně tampónu je poutko, kterým se vytáhne ven pomocí prostředníčku, nebo ukazováčku.

Jak ho správně zavést?

Pro lepší zavádění můžete použít lubrikant na vodní bázi, nebo tampón namočit a vyždímat. Soft-tampón se zavádí ve stejné poloze jako klasický tampón. Ukazováček přiložte na spodní část tampónu a palcem s ukazováčkem zmáčkněte obě strany. Pomocí ukazováčku tampón vsuňte do vagíny až k děložnímu čípku. Tampón je správně zaveden, když ho necítíte.

Vyrobeno v Německu.

• Proti normálním tamponům ho necítím
    • Perfektní pro milostné hrátky během dnů
    • Hůř se vyjímá
  • , zakoupeno v YOO.cz

splňuje, funkční, asi na dlouhe hratky to neni, zase vseho s mirou ženy ;)

• Pohodlné, netlačí mě po nich břicho, nepropustí. Spokojenost

• Prijemne na omak
  • , zakoupeno v ErosStar.cz

• Výborné využití během sexu...
  • , zakoupeno v Sexshop-sex.cz

• Zatím jsem nezkoušela