Nejnovější recenze ze sekce Hygienické tampóny

• Dobře drží
  • Jemné
  • Podyšné

Vložky mi vyhovovali,jemné a prodyšné. Dobře na kalhotkách drží, nekrčí se. Balení pro mě stačilo akorát, každá vložka zabalená zvlášť-ideální do kabelky. Myslím že výrobek bude mít úspěch a bude konkurenceschopný. Já si vložky kotex určitě koupím. Děkuji

• jejich velikost
  • jejich přilnavost
  • jejich pocit pohodlí
  • nevadí i při sportování
  • jsou diskrétní
  • nemám připomínku

Vložky kotex normal jsou příjemné, byla jsem s nimi spokojená, neměla jsem
žádný rušivý pocit, nevadily při sportu, zejména při jízdě na kole, jsou pohodlné,
pocit pohodlí a diskrétnost jsou důležité faktory zejména při sportovních aktivitách a cestování

• nemá plastová obal

Byla jsem s produktem spokojená. Nevyskytl se jediný problém, nestala se žádná nehoda. Moc se mi líbí, že obal není z plastu jako u ostatních vložek. Vložky jsou příjemné k pokožce,savé, spolehlivé. Mé hlavní použití je na noc, tak bych ocenila větší velikost.

• Savost
  • Balení

Miluji, když můžu podpořit ČR i nákupem českých výrobků jakým vložky Kotex jsou. Mají hezké balení a vložky jsou baleny jednotlivě, co oceňuji při likvidaci. Savost je moc dobrá na střední intenzitu krvácení. Vložky mají jemný, savý povrch pro rychlou absorpci tekutiny. Vložky drží na místě i při jakékoliv aktivitě.

• Obal
  • Funkčnost

Kotex vložky jsem vyzkoušela poprvé. Velmi mě překvapil nejprve obal, působí na mě velmi ekologicky. Dále mě hodně překvapila tenkost vložky. Jsou velmi příjemné a pohodlné. Rozhodně si je teď díky testování budu kupovat. ZAtím mi nejvíce vyhovovaly.

Kotex Active Normal tampony 16 ks

Kotex Active Normal tampony 16 ks

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Lépe se citim s tampony

Kotex Active Super tampony 16 ks

Kotex Active Super tampony 16 ks

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Více pohybu v práci

• balení
  • bez parfemace
  • nemám minusy

vložky moc nepoužívám, dávám přednost tamponum a ty mam právě kotex, takže vložky jsou pro mě dobrým doplňkem, k jiným přípravkům na vystřídání. překvapilo mě, že jednotlive vložky již nejsou baleny v igelitu, ale asi v něcem, co se bude lepé rozkládat.

• savost
  • tvar
  • balení

Dostala jsem od kamarádky možnost otestovat vložky KOTEX normal. Jejich provedení splnilo veškeré mé nároky, z důvodu že jsou šetrné k mé pokožce, jsou na dotek hebké, jemné a také jejich tvar poskytuje během periody dostatečné pohodlí. Které je pro mě velmi důležité , abych se mohla bez obav věnovat všem svým aktivitám. Byla jsem s těmito vložkami celkově spokojená a doručím je i svým kamarádkám.

• lehkost

Tyto vložky mi vyhovovaly. Část jsem dala dceři a byla též spokojená. Líbila se mi struktura, že to není žádný plast, ale působí velmi lehce, svěže a environmentálně. Nepůsobí jako pus plastu, ale spíš jako hebká bavlna. Určitě bych doporučila i ostatním vyzkoušet.

• praktické
  • prodyšné
  • savé

Byla jsem vybrána k testování vložek Normal. Já osobně jsem byla mile překvapena, jejich kvalitou. Tento výrobek splnil vše co očekávám od těchto hygienických pomůcek. Jsou prodyšné, velikost je také dostatečná. Při jejich používání jsem měla celkově dobrý pocit, dobře absorbují tekutinu a odvádí ji od pokožky do jádra vložky. Ráda zakoupím i další druhy od tohoto výrobce.

• příjemnost

Vložky Kotex jsem před testováním znala, ale nikdy jsem je nezkoušela. Obal mě velmi zaujal, je hezky barevný, lákavý a hodí se k vložkám kvůli červené barvě a rozhodně je nepřehlédnutelný. Vložky jsou příjemné na dotyk a nemám k nim výhradu, byla jsem s nimi spokojená.

• obal
  • povrch
  • savost

Po rozbaleni jsem byla mile prekvapena ze nebyli zabalene v “igelitu”. povrch prijemny na kuzi, pohledem se zdalo ze jsou nejake hrubsi ale pri pouziti to nebylo poznat. savost byla uspokojiva nepretekli. celkove bych rekla ze hodnotim pozitivne a znova opet ich vyhledam v obchode

• vše v pořádku

tak jsou to normální vložky, nevím co víc bych k tomu psala. nemám k nim žádné výhrady a žádné připomínky, svoji službu splnily dle očekávání. balení je tak akorát a cena se mi zdá celkem slušná. kotex klidně zvolím až pujdu příště na nákup svých potřeb

• vyhovují mě
  • dlouho jsem je neviděla v žádném obchodě

Kotex znám již dlouho, dříve jsem používala, ale mi přijde, že se úplně ztratily ze sortimentu všech obchodů. Jsem s nimi moc spokojená. Za mě nej značka, budu kupovat i nadále. Navíc toto dvojbalení vychází velmi dobře cenově. cena kolem 50Kč je super.

• baleníni

S vložkamy jsme byla velice spokojena. Mají krasný vzor a jsou krasne balené. Krásně pohltí veškerou tekutinu a proto jsem se nemusela bát protečení. Byla jsem velmi mile překvapena a určitě u nich zůstanu i nadále, jelikož mi jako jedny z mnoha velice vyhovovali . A vřele doporučuji všem vyzkoušet.

• sedí dobře
  • sají dobře
  • nic nemám

vložky kotex mají pro mě dobrou velikost(dobře mi sedí) a savost(neměla jsem žádný problém s jakýmkoliv únikem mimo vložku). nejsou nijak parfémované. jsou příjemně tenké. řekla bych že je mohu doporučit ostatním ženám, které nad jejich nákupem váhají.

• Savost
  • Jemny povrch
  • Baleni po kusech

Tyto vlozky značky Kotex bych hodnotila průměrně.Savost je tak akorat - ani nadprumerna a ani podprumerna.Na omak jsou velmi příjemné, coz velmi ocenuji, nebot pri svych dnech jsem hodně precitlivela.pBaleni po jednotlivych kusech take hodne ocenuji.je to prakticke.

• Eko obal
  • Malo funkci lepící plocha.

Vložky kotec jsem měla v ruce poprvé a co se mi na nich líbí je ze jsou zabalené ve více eko obalu. Po prilepeni nedrží tak jak by měla. Na konci se odlepi a slepí k sobě což je po chvilkce dost nepříjemné. Design hezky, a kolem kridelek bych nechala více na prehyb i okolo.

• příjemný materiál
  • savé

Tento produkt jsem samozřejmě nemohl otestovat osobně, ale nechal jsem testovat ve svém okolí a byla s ním spokojenost. Vložky vsákly tekutinu, žádný problém se nevyskytl a celkově byly z příjemného a savého materiálu jemného k pokožce. Takže lze doporučit.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]